RODO

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma P.P.H.U. i T. MEKTAL Krzysztof Miszczuk, 84-100 Puck, ul. Mestwina 43.

Celem zbierania Państwa danych jest obsługa i realizacja zamówień, obsługa zapytań, przygotowywanie ofert oraz rozliczenia rachunkowe i podatkowe. Podstawę zbierania danych stanowi art.6 pkt 1 lit. b) i c) RODO.

Odbiorcami danych osobowych są również firmy obsługujące administratora czyli zewnętrzne firmy kurierskie, obsługa księgowa, informatyczna, hostingodawca. Mają państwo prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podawanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celu.

Dane służące do obsługi i realizacji zamówienia, obsługi gwarancji i rękojmi będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu - maksymalnie przez okres trzech lat od daty zakończenia świadczenia usług, oraz sześciu lat (informacje rozliczeniowe).

Dane pobrane podczas rekrutacji (Dane identyfikacyjne kandydata, kontaktowe (tylko numer telefonu), informacje o doświadczeniu zawodowym, wykształceniu, umiejętnościach, certyfikatach i uprawnieniach) nie są przetwarzane przez żadne zewnętrzne firmy, a na wypadek braku zawiązania stosunku pracy zostają w ciągu 14 dni roboczych usunięte.

Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość: iodo@mektal.pl lub zadzwoń pod numer tel. +48 58 7743251.

Choose your Country/Region.
  • Polski - pl
  • English - en