Dennice

Oferta dennic

Posiadamy w ofercie szeroką gamę dennic ze stali stopowych i niestopowych oraz niektórych stopów metali. Produkujemy dennice, kołnierze, zaślepki i rozety na zimno o wymiarach do średnicy 1000 [mm] oraz grubości do 12 [mm]. Dna wykonujemy w oparciu o normę polską, niemiecką, rosyjską oraz francuską i amerykańską. Normy w produkcji to dna torosferyczne, eliptyczne, hemisferyczne, zapłaszczone, płaskie i soczewkowe. Dennice dostępne z wg wzorów podanych z tabel i katalogów.

Materiały

Wykonujemy dennice ze stali stopowych i niestopowych oraz metali i ich stopów. Głównie wykonujemy dna z materiałów ze stali konstrukcyjnych, kotłowych, nierdzewnych, kwasoodpornych, aluminium i jego stopów, miedzi i jej stopów oraz tytanu i materiałów typu Duplex.

Transport

Oferujemy transport przy spełnieniu minimalnych wymagań ilościowych na terenie całego kraju w ciągu 24 godzin. Ewentualne doprodukowaniu w ciągu do 7 dni roboczych. Korzystamy z rozwiązań firm logistycznych, kurierów oraz własnego transportu.

Współpraca

Posiadamy szerokie zaplecze warsztatowe projektowania, produkcji i regeneracji tłoczników. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania związane z zapewnieniem utrzymania ruchu, wdrożeniami innowacyjnymi i prototypowymi, gdzie są wykorzystywane elementy głęboko tłoczone. Posiadamy doświadczenie, które pozwala nam spełnić wszelkie wymagania jakościowe, ilościowe i cenowe. Zapraszamy do współpracy.

Choose your Country/Region.
  • Polski - pl
  • English - en
Top