Tłoczniki

Świadczymy usługi produkcji i projektowania tłoczników.

Posiadamy doświadczenie i park maszynowy do produkcji oraz kooperacji w przygotowywaniu i produkcji tłoczników do cięcia, kształtowania i wykrawania do pras hydraulicznych i mechanicznych.

Naszym głównym atutem jest ponad 40 letnie doświadczenie w produkcji oprzyrządowania do zautomatyzowanych i manualnych linii kształtujących materiały stalowe. Jesteśmy w stanie produkować tłoczniki, które w jednej operacji i na jednej prasie kształtują detale o bardzo skomplikowanych kształtach.

Tłoczniki przez nas wyprodukowane pracują głównie w przemyśle elektrotechnicznym, motoryzacyjnym, elektronicznym, meblowym i budowlanym oraz urządzeń gospodarstwa domowego.

Produkcja i projektowanie

Terminy realizacji

W zależności od zaawansowania projektu, oraz opracowania dokumentacji technicznej terminy realizacji tłoczników mogą się wahać od 14 dni do kilku tygodni. Projektowanie tłoczników wymaga wielu godzin projektowania w zależności od typów co do ilości prefabrykowanego materiału, gatunku materiału oraz stopnia skomplikowania oraz wpływania na zużycie tłocznika.

Możliwości

Zapewniamy naszym klientom doświadczenie w realizacji tłoczników do obróbki metali, które pracują na automatycznych liniach produkcyjnych w ilościach powyżej 500 tysięcy detali, seryjnych w systemach trójzmianowych oraz klasy I i II do 5 i 10 tysięcy detali w systemie jedno i wielozmianowym.
Zapewniamy pełnowartościową i kompleksową realizację tłoczników łącznie ze stworzeniem dokumentacji, prototypów tłoczników oraz z prefabrykacją serii wstępnych.

Choose your Country/Region.
  • Polski - pl
  • English - en
Top