Tłoczenie

Świadczymy usługi kształtowania blach w procesie seryjnym i jednostkowym.

Posiadamy ogromne doświadczenie i park maszynowy do produkcji seryjnej. Dzięki możliwości produkcji własnych tłoczników jesteśmy w stanie obniżyć koszty finalnego produktu oraz maksymalnie przyśpieszyć termin realizacji zleceń. Posiadamy prasy hydrauliczne i mechaniczne o maksymalnej sile nacisku do 5MN.

Obecnie świadczymy usługi kształtowania seryjnego metali dla przemysłu rolniczego, ogumień, papierniczego, przemysłu meblarskiego i budowlanego.

Produkcja

Materiał

Pracujemy głownie w oparciu o materiał dostarczony przez Mektal, dzięki czemu mamy pewność co do jakości oraz autentyczności odpowiednich gatunków blach. Wyrażamy zgodę na prefabrykację materiałów powierzonych przez naszych kontrahentów tylko w wypadku dostarczenia atestów i certyfikatów materiału.

Oprzyrządowanie

Pracujemy na tłocznikach opracowanych w Mektal lub powierzonych przez kontrahentów. Zapewniamy ciągłość produkcji w zależności od potrzeb i wymagań klienta. Zapewniamy od w pełni automatycznego, seryjnego procesu kształtowania do detalicznego, jednostkowego systemu.

Choose your Country/Region.
  • Polski - pl
  • English - en
Top