Konstrukcje stalowe

Oferta Mektal na konstrukcje hal stalowych, konstrukcji budynków oraz konstrukcji hal namiotowych.

Konstrukcje stalowe

Projektowanie i produkcja

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją konstrukcji stalowych. Świadczymy profesjonalne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Posiadamy doświadczenie w produkcji oraz kooperacji w budowie konstrukcji hal stalowych, hal z suwnicami, wiat stalowych, zadaszeń, przybudówek oraz podzespołów takich jak kratownice dachów, konstrukcje wsporcze ścian i dachów, słupy główne, rygle dachowe oraz płatwie i systemy nośne.

Głównie projektujemy i produkujemy konstrukcje hal wielonawowych o dachach dwuspadowych lub jednospadowych.

Wykonujemy hale, które znajdują zastosowanie jako magazyny przemysłowe, magazyny rolnicze, chłodnie, hale produkcyjne i sortownie.

Konstrukcje stalowe hal namiotowych

Najprostsze rozwiązanie dla każdego biznesu.

Posiadamy w swojej ofercie również hale namiotowe o konstrukcji ramowej z dachem dwuspadowym oraz z dachem łukowym o szerokościach szkieletu od 8m do 40m oraz nieograniczonych długości.

Poszycie dachu wykonane z plandeki PCV odpornej na trudne warunki atmosferyczne jak i uszkodzenia mechaniczne, natomiast ściany z płyt warstwowych z normami bezpieczeństwa w zakresie odporności na śnieg, wiatr, wilgoć oraz atestacją niepalności.

Wycena konstrukcji stalowych

Kontakt e-mail lub telefon

Polityka cookies* | Polityka prywatności* | Regulamin*
Choose your Country/Region.
  • Polski - pl
  • English - en
Top